Życzenia Świąteczne

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Kwalifikacja wojskowa 2018

W roku 2018 kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu łęczyńskiego zostanie przeprowadzona w dniach 05.03.-28.03.2018 r. w budynku Szpitala Powiatowego w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52, przy czym 21 marca b.r. do kwalifikacji wojskowej stają tylko kobiety. Natomiast na dzień 28 marca 2018 r. wyznaczono dzień dodatkowy pracy Powiatowej Komisji Lekarskiej w Łęcznej – na zakończenie prac rozpoczętych w czasie kwalifikacji.

XL Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

Herb Serdecznie zapraszam na XL Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 27 lutego 2018 roku o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

Księża, redaktorzy z Telewizji Lublin, urzędnicy, piłkarki nożne Górnika Łęczna II staną w piłkarskie szranki 9 marca w Ludwinie w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Ludwin. ... »

Jagiellończyk Kobietom

Z myślą o Kobietach, i z dedykacją dla nich, społeczność szkolna ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej przygotowała wyjątkowe wydarzenie. W dniu 9 marca w siedzibie szkoły przy Bogdanowicza 9 odbędzie się Koncert z okazji Dnia Kobiet "Babę zesłał Bóg.. i inne przeboje". Zaproszone mogą czuć się wszystkie panie niezależnie od wieku - uczennice, absolwentki, mamy, siostry, żony, ciocie, babcie, słowem każda kobieta mająca chęć i odrobinę czasu. ... »

Święto Kobiet w Ludwinie

Wójt Gminy Ludwin zaprasza na Święto Kobiet, które odbędzie się 4 marca w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie o godz. 15.00

Spotkanie informacyjne WOT

20 lutego 2018 r. młodzież z klas trzecich i czwartych Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej wzięła udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym WOT. Poprowadziła je kadra oficerska 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „ZAPORA”, 24 batalionu lekkiej piechoty w Chełmie: ppor. Bartłomiej Czerwonka, ppor. Magdalena Piskorska oraz szer. Hubert Kołodziejczyk. ... »

Prestiżowa statuetka i atrakcyjne nagrody dla strażaków-ochotników w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY 2018

Przed nami ostatnie dni na przesłanie projektu, który weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem Ochotniczych Straży Pożarnych i Samorządów FLORIANY 2018. Prestiżowa statuetka Strażackiego Oscara oraz atrakcyjne nagrody mogą trafić właśnie do Twojej OSP. Zgłoszenie należy przesłać do północy 28 lutego 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego). ... »

Targi Pracy w Lublinie już 16 marca!

Szukasz pracy? Potrzebujesz dodatkowego źródła dochodu? A może poszukujesz zmian w swoim zawodowym życiu? Z pomocą przychodzą Targi Pracy! Dostęp do kilkuset ofert pracy z Polski i z zagranicy, obecność kilkudziesięciu pracodawców z różnych branż, możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami – to wszystko w jednym miejscu już 16 marca 2018 roku w Targach Lublin (ul. Dworcowa 11). ... »

Uwaga nauczyciele – konkurs „Szkoła wolna od używek”

Główny Inspektor Sanitarny w pierwszej połowie 2018 roku zamierza przeprowadzić II edycję konkursu „Szkoła wolna od używek”. Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. ... »

OTWARTY KONKURS OFERT