Życzenia Wielkanocne

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Remont szpitalnej przychodni

W poniedziałek 27 listopada rozpoczyna się remont części przychodni w SPZOZ w Łęcznej. Poradnie jednak będą działać zgodnie z planem, a rejestracja zostanie przeniesiona w inną część holu. Ale uwaga! W czasie remontu nie będzie można dotrzeć tam głównym wejściem szpitalnym. ... »

ZAWIADOMIENIE

Herb Na podstawie art. 8 i 20 ustawy z dnia 26.03.1982 r o scalaniu i wymianie gruntów (Dz. U z 2014 r, Nr 700, z późn. zm.) zawiadamiam, iż w dniach 27.11.2017 r - do 30.11.2017 r w godzinach 830 – 1500 oraz w dniach 4.12.2017 r do 8.12. 2017 r w godzinach 830 – 1500 i w dniach 11.12.2017 r do 15.12.2017 r w godz. 830-1500 w lokalu remizy OSP w Zezulinie Pierwszym geodeta WBG w Lublinie przeprowadzający scalenie gruntów wsi Zezulin Pierwszy gm. Ludwin będzie indywidualnie zaznajamiał zainteresowanych uczestników scalenia z powierzchnią i wartością szacunkową ich gruntów oraz zbierał życzenia dotyczące przyszłej lokalizacji gruntów. Proszę o przynoszenie dokumentów stwierdzających własność gruntów.

Gminy Cyców, Ludwin i Puchaczów w "żółtej strefie"

21 listopada gminy Cyców, Ludwin i Puchaczów zostały włączone do tzw. "żółtej strefy" (strefa ochronna) zagrożenia afrykańskim pomorem świń (ASF). 23 listopada w Starostwie Powiatowym w Łęcznej odbyło się spotkanie informacyjne w tej sprawie. ... »

Konieczne zmiany w powiatowej oświacie

Rada Powiatu w dniu 21 listopada podjęła uchwały intencyjne, umożliwiające przeprowadzenie połączenia Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej, Zespołu Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej i Zespołu Szkół w Ludwinie w jeden zespół szkół z siedzibą w Łęcznej na ul. Bogdanowicza 9. Podjęcie tych działań pozwoli zoptymalizować koszty funkcjonowania tych szkół, zgodnie z możliwościami finansowymi Powiatu Łęczyńskiego. ... »