Życzenia Świąteczne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

GG200053

Skypepowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

RSS

Kwalifikacja wojskowa 2018

W roku 2018 kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu łęczyńskiego zostanie przeprowadzona w dniach 05.03.-28.03.2018 r. w budynku Szpitala Powiatowego w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52, przy czym 21 marca b.r. do kwalifikacji wojskowej stają tylko kobiety. Natomiast na dzień 28 marca 2018 r. wyznaczono dzień dodatkowy pracy Powiatowej Komisji Lekarskiej w Łęcznej – na zakończenie prac rozpoczętych w czasie kwalifikacji.

XL Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

Herb Serdecznie zapraszam na XL Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 27 lutego 2018 roku o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

Księża, redaktorzy z Telewizji Lublin, urzędnicy, piłkarki nożne Górnika Łęczna II staną w piłkarskie szranki 9 marca w Ludwinie w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Ludwin. ... »

Jagiellończyk Kobietom

Z myślą o Kobietach, i z dedykacją dla nich, społeczność szkolna ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej przygotowała wyjątkowe wydarzenie. W dniu 9 marca w siedzibie szkoły przy Bogdanowicza 9 odbędzie się Koncert z okazji Dnia Kobiet "Babę zesłał Bóg.. i inne przeboje". Zaproszone mogą czuć się wszystkie panie niezależnie od wieku - uczennice, absolwentki, mamy, siostry, żony, ciocie, babcie, słowem każda kobieta mająca chęć i odrobinę czasu. ... »

Święto Kobiet w Ludwinie

Wójt Gminy Ludwin zaprasza na Święto Kobiet, które odbędzie się 4 marca w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie o godz. 15.00

Spotkanie informacyjne WOT

20 lutego 2018 r. młodzież z klas trzecich i czwartych Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej wzięła udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym WOT. Poprowadziła je kadra oficerska 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „ZAPORA”, 24 batalionu lekkiej piechoty w Chełmie: ppor. Bartłomiej Czerwonka, ppor. Magdalena Piskorska oraz szer. Hubert Kołodziejczyk. ... »

Prestiżowa statuetka i atrakcyjne nagrody dla strażaków-ochotników w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY 2018

Przed nami ostatnie dni na przesłanie projektu, który weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem Ochotniczych Straży Pożarnych i Samorządów FLORIANY 2018. Prestiżowa statuetka Strażackiego Oscara oraz atrakcyjne nagrody mogą trafić właśnie do Twojej OSP. Zgłoszenie należy przesłać do północy 28 lutego 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego). ... »

Targi Pracy w Lublinie już 16 marca!

Szukasz pracy? Potrzebujesz dodatkowego źródła dochodu? A może poszukujesz zmian w swoim zawodowym życiu? Z pomocą przychodzą Targi Pracy! Dostęp do kilkuset ofert pracy z Polski i z zagranicy, obecność kilkudziesięciu pracodawców z różnych branż, możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami – to wszystko w jednym miejscu już 16 marca 2018 roku w Targach Lublin (ul. Dworcowa 11). ... »

Uwaga nauczyciele – konkurs „Szkoła wolna od używek”

Główny Inspektor Sanitarny w pierwszej połowie 2018 roku zamierza przeprowadzić II edycję konkursu „Szkoła wolna od używek”. Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. ... »

OTWARTY KONKURS OFERT

NA WSPARCIE REALIZACJI ZADANIA Z ZAKRESU WSPIERANIA RODZINY I SYSTEMU PIECZY ZASTĘPCZEJ

Relacja z turnieju w halowej piłce nożnej w Ludwinie

W ramach cyklu turniejów oldbojów, organizowanych przez UKS "Banita" Milejów w dniu 18.02.2018 r. w Ludwinie odbył się Turniej w halowej piłce nożnej. ... »

Otwarty konkurs ofert w ramach PAI

Powiatowy Urząd Pracy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w formie powierzenia działań w zakresie integracji społecznej osób bezrobotnych w ramach Programu Aktywizacja i Integracja, który jest organizowany w 2018 r." ... »

Są jeszcze wolne miejsca na KKZ w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej

Do końca lutego Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej prowadzi jeszcze nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe dla osób dorosłych w semestrze zimowym 2017/2018: technik górnictwa podziemnego, technik przeróbki kopalin stałych, technik mechanik i technik elektryk. Kursy są bezpłatne i realizowane w systemie weekendowym. ... »

Uczniowie ZSG stypendystami Bogdanki

14 lutego w siedzibie Zarządu LW "Bogdanka" S.A. 12 uczniów kształcących się w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej odebrało z rąk prezesa Krzysztofa Szlagi stypendia w wysokości 1000 zł. ... »

Zakochani w Zawieprzycach

Chorągiew Zamku w Zawieprzycach zaprasza 18 lutego 2018 r. do Lamusa na terenie zespołu pałacowo-parkowego na spotkanie "Zakochani w Zawieprzycach" ... »

1 2 3 »

Geoportal
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa