Życzenia Wielkanocne

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Mistrzynie Polski kontra Akademiczki z Krakowa

GKS Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków W najbliższą sobotę 25 sierpnia piłkarki GKS Górnik Łęczna zmierzą się przed własną publicznością z AZS UJ Kraków. Dla mistrzyń Polski będzie to pierwszy mecz na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 w sezonie 2018/2019. ... »

Święto Zezulina 2018

W niedzielę 19 sierpnia przy remizie OSP w Zezulinie odbędzie się Święto Zezulina. ... »

Ostrzeżenie o upałach

W dniach 13.-14.08.2018 r. ... »

Zaproszenie dla wystawców - Dożynki Powiatowe 2018

Zapraszamy do zaprezentowania swoich stoisk podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych w Ludwinie, które odbędą się 9 września 2018 r. na Targowisku przy Urzędzie Gminy w Ludwinie. Na karty zgłoszeniowe oczekujemy do dnia 24.08.2018 r. ... »

Powiatowy konkurs wieńców dożynkowych 2018

Zapraszamy delegacje gminne z terenu powiatu łęczyńskiego do udziału w Powiatowym konkursie wieńców dożynkowych, który odbędzie się 9 września podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych w Ludwinie. ?Zgłaszanie wieńców odbywa się za pośrednictwem właściwych Urzędów Gmin. Nabór kart zgłoszeniowych trwa do 31 sierpnia. ... »

Informacja o rozpoczętej rekrutacji do projektu pn.: „Ośrodek Wsparcia Rodzin w Powiecie Łęczyńskim”

Drodzy Państwo z przyjemnością informujemy, o możliwości zgłaszania się do udziału w projekcie pn.: „Ośrodek Wsparcia Rodzin w Powiecie Łęczyńskim”, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 ... »

Ostrzeżenie o burzach z gradem w dniach 10.08.2018 r.-11.08.2018 r.

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu.Miejscami grad. ... »

Informacja

Herb Uprzejmie informuję, że ze względu na utrzymujące się upały i prognozy pogody, które wskazują na wzrost temperatury i w związku z brakiem klimatyzacji w pomieszczeniach Starostwa Powiatowego w Łęcznej zgodnie z zarządzeniem Starosty Powiatu Łęczyńskiego z dnia 09.08.2018, nr 82/2018 Starostwo Powiatowe będzie czynne: 09.08.2018r. do godz. 14.00 10.08.2018r. do godz. 14.00 Za utrudnienia przepraszamy.

Dni Gminy Cyców 2018

W dniach 11-12 sierpnia w Cycowie odbędą się Dni Gminy Cyców. ... »

Muzycznie za rzeką w Jaszczowie

W sobotę 11 sierpnia muzyka elektroniczna opanuje przystań kajakową w Jaszczowie. ... »