Życzenia Wielkanocne

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Biznes Lubelskie 2018 – cykl spotkań dla przedsiębiorców, przedstawicieli JST i IOB

Biznes Lubelskie 2018 Marszałek Województwa Lubelskiego, Sławomir Sosnowski serdecznie zaprasza na spotkanie cyklu "Biznes Lubelskie". Już 28 maja 2018 r. spotykamy się w Restauracji Emocja w Łęcznej przy ul. Akacjowej 3. ... »

Biuro Rzeczy Znalezionych

herb Biuro Rzeczy Znalezionych w Łęcznej poszukuje właściciela telefonu komórkowego Samsung , obudowa szara, wokół wyświetlacza czarna obwódka. Telefon został znaleziony w Łęcznej, w prześwicie bloku ul. Patriotów Polskich 1.Biuro Rzeczy Znalezionych znajduje się w Starostwie Powiatowym w Łęcznej, pokój 214,tel.81 531 52 74.

Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu

Intesywne opady deszczu w dniach 16.-17.05.2018 r. ... »

1 czerwca - konserwacja systemu informatycznego w Wydziale Geodezji

Herb W związku z konserwacją systemu informatycznego służącego do obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych, obsługi sprzedaży materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz ewidencji gruntów i budynków w dniu 1 czerwca 2018 roku w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Łęcznej interesanci nie będą obsługiwani. Za utrudnienia przepraszamy.

Pomoc dla niepełnosprawnych dzieci i dla rodzin zastępczych i rodzin przeżywających trudności wychowawcze

Otrzymaliśmy dofinansowanie realizacji kolejnego projektu pn. „Ośrodek Wsparcia Rodzin w Powiecie Łęczyńskim” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 11 Włączenie społeczne, Działanie 11.2 Usługi społeczne i zdrowotne ... »

Lubelskie Targi Turystyczne

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na IX Lubelskie Targi Turystyczne, które odbędą się w dniach 18-20 maja 2018 r. na Placu Teatralnym w Lublinie (przy Centrum Spotkania Kultur). Stoisko promocyjne Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego przygotowuje Starostwo Powiatowe w Łęcznej, Poleski Park Narodowy oraz Słowiański Gród w Wólce Bieleckiej. ... »

Rodzinny rajd rowerowy Kijany - Zawieprzyce - Stoczek

Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Stoczku serdecznie zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w NIEDZIELĘ 27.05.2018r. Zbiórka o godz. 14:00 na parkingu kościelnym (obok cmentarza) w Kijanach. Trasa przejazdu: Kijany – Spiczyn – Ruiny Zamku w Zawieprzycach – Stoczek. ... »

XLII Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

herb Serdecznie zapraszam na XLII Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 14 maja 2018 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii"

9 maja w Szkole Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej odbyła się VI Edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla gimnazjalistów i uczniów klas VII. Mistrzem Ortografii Powiatu Łęczyńskiego została Gabriela Staniak z Gimnazjum Publicznego w Ludwinie, ... »

Zgłoś się do Klubu "Akacjowa"

Jesteś po kryzysie psychicznym? Potrzebujesz wsparcia? Zgłoś się do Klubu "Akacjowa". ... »

Powiatowy Urząd Pracy z nowym dyrektorem

Od maja Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej ma nowego dyrektora - Monikę Mikołajewską. Zastąpiła ona wieloletniego dyrektora Janinę Teresę Brońską, która odeszła na emeryturę.

Podsumowanie akcji „Nasza biało-czerwona” w powiecie łęczyńskim

Z przyjemnością prezentujemy Państwu podsumowanie akcji „Nasza biało-czerwona”, która została przeprowadzona przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Akcja organizowana była w ramach ogólnokrajowej kampanii „Dumni z Polski”, związanej ze świętowaniem stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. ... »

Dzień Sportu w ZSG - Gramy dla Helenki

Dyrektor Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej zaprasza uczniów klas gimnazjalnych oraz klas VII szkoły podstawowej do wzięcia udziału w charytatywnym Turnieju o Puchar Dyrektora ZSG w Łęcznej, którego organizatorem jest Szkolne Koło Wolontariatu. Turniej odbędzie się 30 maja w ramach szkolnego Dnia Sportu. ... »