Życzenia Bożonarodzeniowe

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Darmowe szkolenia komputerowe w Łęcznej

Chcesz poznać tajniki Internetu, obsługi programów biurowych czy podstawowej obsługi komputera? Zapisz się na darmowe szkolenia komputerowe w ramach projektu unijnego dla osób 50+. ... »

Zmiany w Zarządzie Powiatu

W związku z rezygnacją dwóch członków Zarządu – Szymona Czecha i Piotra Jastrzębskiego, podczas sesji w dniu 27.03.2017 r. Rada Powiatu w Łęcznej uzupełniła skład organu, wybierając radnych: Grzegorza Kuczyńskiego i Pawła Wójcickiego. ... »

Dni Otwarte w naszych szkołach średnich

Trwają Dni Otwarte w szkołach średnich prowadzonych przez Powiat Łęczyński. Dzień Otwarty służy pełnej prezentacji kierunków kształcenia, wyposażenia pracowni oraz zaplecza dydaktycznego.Tego dnia można zwiedzić sale lekcyjne, porozmawiać ze starszymi kolegami oraz nauczycielami. W szczególności zapraszamy gimnazjalistów i ich rodziców. Kolejne spotkanie już 31 marca w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach - program w załączeniu. ... »

Inteligentne instalacje w ZSG

Pierwszy dzień wiosny elektrycy z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej spędzili bardzo pracowicie. Wzięli udział w jednodniowych warsztatach certyfikujących - System Inteligentnego Budynku F&Home radio. Prowadzone były przez specjalistów z firmy F&F Filipowski sp.j. Grzegorza Cierpisza oraz Macieja Sobutkowskiego. Certyfikat, który otrzymają uczniowie po szkoleniu, uprawnia ich do sprzedaży i instalowania systemu F&Home, otrzymania wsparcia technicznego, bezpłatnych aktualizacji oprogramowania F&Home. ... »

Akcja Honorowego Krwiodawstwa w ZSG

23 marca 2017 r. zapisze się w historii Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej pod hasłem „Podziel się kroplą krwi”. Dzięki ofiarności uczniów zebrano ponad 22 litry krwi. ... »

„Własny biznes szansą na rynku pracy dla osób 50+”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Własny biznes szansą na rynku pracy dla osób 50+” Biorąc udział w projekcie masz szansę otrzymać bezzwrotną dotację na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. ... »

Dzień Otwartych Drzwi Jagiellończyka

W ramach przygotowanej na ten rok akcji rekrutacyjnej 21 marca ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej otworzył swoje drzwi dla gimnazjalistów powiatu łęczńskiego. Dzień Otwarty był okazją nie tylko do poznania oferty kształcenia w „Jagiellończyku”, ale również do wspólnej zabawy gości, młodzieży szkolnej oraz absolwentów. ... »

Otwarty konkurs ofert w ramach PAI

Powiatowy Urząd Pracy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w formie powierzenia działań w zakresie integracji społecznej osób bezrobotnych w ramach Programu Aktywizacja i Integracja, który jest organizowany w 2017 r. przez Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej. ... »

XXIX Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

Serdecznie zapraszam na XXIX Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 27 marca 2017 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

W Liceum COOlturalnie

Intensywnie barwne płótna, zmysłowe i tajemnicze kobiety, kwiaty w pełnym rozkwicie a także Łęczną zaklętą w czarno-białych linorytach podziwiali w Centrum Kultury pierwszoklasiści z I Liceum Ogólnokształcącego w Łęcznej, którzy 17 marca przyszli na spotkanie z autorem wystawy Pawłem Brodziszem. ... »

Męska szopa

Sprawdzony od lat w wielu krajach na świecie sposób na spędzanie wolnego czasu przez mężczyzn. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne wtorek 28 marca 2017 r. o godzinie 19:00 Aula Domu Parafialnego przy Parafii p.w. św. Barbary w Łęcznej. ... »

Unieważnienie otwartego konkursu ofert w ramach PAI

Powiatowy Urząd Pracy informuje, że otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w formie powierzenia działań w zakresie integracji społecznej osób bezrobotnych w ramach Programu Aktywizacja i Integracja zostaje unieważniony - nie złożono żadnej oferty. ... »

Absolwent ZSG zachęca do studiowania

Studia to najpiękniejszy okres życia człowieka, przekonywał uczniów klas czwartych Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej Grzegorz Gil absolwent Technikum Górniczego. Aktualnie student trzeciego roku Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Spotkanie z byłym uczniem ZSG odbyło się 17 marca 2017r. w Sali im. prof. Jana Samsonowicza. ... »

XXXIV Turniej wiedzy o Łęcznej

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej zaprasza do udziału w XXXIV Turnieju wiedzy o Łęcznej. Uczestnikami turnieju mogę być uczniowie uczęszczający do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu gminy Łęczna i powiatu łęczyńskiego. Termin nadsyłania zgłoszeń: 3 kwietnia 2017 r. ... »

Nabór wniosków na zmniejszanie barier dla osób niepełnosprawnych

Powiat Łęczyński wystąpił do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych o przyznanie w bieżącym roku środków finansowych na realizację programu „Aktywny Samorząd”. Kontynuowany będzie po podpisaniu umowy w sprawie realizacji programu przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej. ... »

1 2 3 »

Geoportal