Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Być kobietą, być ...

Aktualności

RSS

Być kobietą, być kobietą...

Młodzi panowie z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej postanowili w Międzynarodowym Dniu Kobiet obdarować kwiatami nie tylko szkolne koleżanki, ale i dziewczęta z łęczyńskich gimnazjów. Także te najmłodsze, ze szkoły podstawowej mogły doświadczyć radości bycia kobietą.

Chłopcy przygotowali dla nich "bukiety" z ukłonów, z uśmiechów i z uprzejmości, z tego, co najbardziej podoba się paniom. Wystrojeni w górnicze mundury, zaopatrzeni w gitarę i akordeony wyruszyli ze szkoły, by w święto kobiet sprawić radość młodszym koleżankom. Uczniowie weszli do każdej z klas, by jak na dżentelmenów przystało, po złożeniu muzycznych życzeń wręczyć nauczycielkom i uczennicom wiosenne żonkile i słodycze.
Starali się odwiedzić wszystkie miejsca pracy, by żadna z pań nie została bez życzeń i kwiatów. Ta niespodziewana dla uczniów i nauczycieli wizyta, wywołała w szkołach wielkie poruszenie.
Radosny uśmiech na twarzach pań, dziewcząt a także dziewczynek, upewnił młodych mężczyzn, że do serca kobiet trafia się także przez szarmanckie gesty i piękne kwiaty.
Eleganccy panowie z ZSG, którzy wyruszyli do gimnazjów to: Michał Kozik, Mateusz Mroczek, Jakub Ośko, Michał Marcinek, Jarosław Sawicki (gitara), Marcin Michalski (akordeon), Przemysław Jurecki (akordeon), Grzegorz Mazur (nauczyciel).
Tekst i zdjęcia Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Galeria

Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków