Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności » Sukces anglistów z ...

Aktualności

RSS

Sukces anglistów z "Bolivara"

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy drugiej Technikum Zespołu Szkół Nr 2 im.Simona Bolivara w Milejowie: Magdalena Nowak, Izabela Szafka oraz Damian Biszkont zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu językowego „The Faces of America” organizowanego przez UMCS w Lublinie.

Zakwalifikowanie do kolejnego etapu jest bardzo dużym wyróżnieniem, ponieważ tegoroczna edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem pod względem ilości nadesłanych prac. Warto dodać, że konkurs był organizowany dla szkół partnerskich UMCS, zaś nasza drużyna na tym etapie konkursu została sklasyfikowana na drugim miejscu.

Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności językowych uczniów oraz propagowanie kultury obszaru krajów anglojęzycznych. Zadaniem zespołu było napisanie pracy w języku angielskim na jeden z podanych przez organizatora tematów. Funkcję opiekuna zespołu pełni pani Karolina Duda.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie!


Komentarze

Brak komentarzy.
Wpisz komentarz (do 250 znaków):
Autor: Prosimy przepisać kod z obrazka:
Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków