Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

RSS

Klub Akacjowa zaprasza na spotkania i konsultacje

Klub Akacjowa, oferujący grupowe i indywidualne spotkania oraz konsultacje dla osób, które doświadczyły kryzysu psychicznego oraz ich rodzin zaprasza na pierwsze spotkanie nowo powstałej grupy. ... »

Festyn Integracyjny w Łęcznej - 6 kwietnia 2018

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży SIGNUM realizuje zadanie publiczne Powiatu Łęczyńskiego w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury oraz ochrony dziedzictwa narodowego pod tytułem: Festyn Integracyjny "Świat - przyjaciel nas wszystkich". Festyn odbędzie się 06.04.2018r. na placu im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej. ... »

Światowy Dzień Zdrowia 2018 – „Zdrowie dla wszystkich”

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony corocznie 7 kwietnia z okazji rocznicy powstania Światowej Organizacji Zdrowia zwraca uwagę na ważne, ale i zaniedbane problemy zdrowia publicznego. ... »

Konkurs ortograficzny dla gimnazjalistów i uczniów klas VII

Finał VI Edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla gimnazjalistów oraz uczniów klas VII „Mistrz Ortografii” pod patronatem Starosty Łęczyńskiego odbędzie się dnia 09.05.2018 o godz. 09.00 w Szkole Podstawowej nr 2 ul. Marszałka Piłsudskiego 12. Karty zgłoszeń uczniów i nauczycieli przyjmowane są do dnia 27.04.2018 r. ... »

OSTRZEŻENIE O OBLODZENIU

W dniach 02.04.2018 r.-03.04.2018 r. ... »

Informacja

W dniu 30 marca 2018 r. (piątek) obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji Transportu i Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Łęcznej odbywać się będzie do godz. 12.00, w związku z rozpoczęciem aktualizacji programu CEPiK 2.0. Za utrudnienia przepraszamy. ... »

Ostrzeżenie o opadach śniegu

Od godziny 04:00 dnia 29.03.2018 r. do godziny 18:00 29.03.2018 r. ... »

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do oddania krwi!

Zbiórka Krwi w Łęcznej. 28 marca 2018 r. w godz. 08.30 – 13.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców do oddania krwi! Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie stanie na Parkingu przy parku Trzeciego Tysiąclecia przy Parafii Św. Marii Magdaleny, ul. Świętoduska 2. ... »

Wesoło w „Jagiellończyku” – Dzień Otwartych Drzwi

W ramach przygotowanej na ten rok akcji rekrutacyjnej 23 marca ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej otworzył swoje drzwi dla gimnazjalistów powiatu łęczńskiego. - Jak co roku Dzień Otwarty jest nie tylko okazją do zaprezentowania naszej oferty kształcenia jest to także sposobność do pokazania gościom panującej w szkole życzliwej atmosfery z której nasza szkoła słynie od wielu lat. – mówili jej organizatorzy. ... »

XLI Sesja Rady Powiatu w Łęcznej

Herb Powiatu Serdecznie zapraszam na XLI Sesję Rady Powiatu w Łęcznej, która odbędzie się w dniu 27 marca 2018 roku o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią w Łęcznej. ... »

Dzień otwarty w "Jagiellończyku" - 23 marca 2018 r.

Gimnazjalisto! Poszukujesz szkoły z wyjątkową atmosferą? Chcesz uczyć się pod opieką kompetentnych i przyjaznych nauczycieli? Chcesz rozwijać swoje zainteresowania? Chcesz nawiązać przyjaźnie na całe życie? „Jagiellończyk” to miejsce dla Ciebie! Rodzicu, chciałbyś doradzić swojemu dziecku i pomóc w wyborze właściwej szkoły ponadgimnazjalnej? Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej w godz. 10.00-15.00 zaprasza na Dzień Otwarty. ... »

Międzypowiatowy Konkurs Ortograficzny - ORTO-QUIZ

20 marca odbyła się I edycja Międzypowiatowego Konkursu Ortograficznego dla uczniów z dysleksją rozwojową ORTO-QUIZ z inicjatywy pedagogów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łęcznej - pani Anny Bytys i pani Danuty Szychty-Zagwodzkiej. Konkurs był objęty honorowym patronatem Starosty Łęczyńskiego oraz Polskiego Towarzystwa Dyslektycznego. ... »

Otwarcie sali rehabilitacyjno-terapeutycznej w poradni

16 marca w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łęcznej odbyło się uroczyste otwarcie sali rehabilitacyjno-terapeutycznej oraz inauguracja projektu „Za życiem”. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łęcznej jest realizatorem rządowego programu wsparcia realizowanego z funduszy Ministerstwa Edukacji Narodowej. ... »

„Krajobraz, który porusza serca – Nadwieprzański Park Krajobrazowy”

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie Ośrodek Zamiejscowy w Lubartowie ogłasza Konkurs Fotograficzny: „Krajobraz, który porusza serca – Nadwieprzański Park Krajobrazowy” ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Kameralne Pojezierze
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna